пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ MBA пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ


Дмитрий Дубилет

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅхайвей, hiblogger, рейтинги, уанет

Рейтинг ХайВей

Редакция ХайВей делает все для продвижения материалов авторов ХайВей. Ежедневно ХайВей посещает до 30 тысяч пользователей.

Сегодня находимся на 8 месте по рейтингу бигмир в категории СМИ. Приятно.

По нашим прогнозам, в обозримом будущем примерно такой же рейтинг будет иметь и HiBlogger.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 92

ето очень-очень хорошо:)

Доречі, хотілося б мати побільше інформації стосовно ХайБлогу. Судячи по спілкуванню тут, можна сказати, що ядро склалося, але нові користувачі приходять повільно, а навіть із тих, хто приходить - активних обмаль.

Ще цікаве питання - це сенс ХайБлогу для засновників (я перепрошую, але такий світ =))) ) Я так розумію, він не розглядається як окремий проект, а тільки як частина ХайВея, як сервіс для журналістів? Адже, якщо, наприклад, бізнес-модель ХайВею зрозуміла, то в ХайБлозі - ні. Перепрошую за меркантильний погляд на сервіс, то все я від Мадеста плохому навчився =)))))

HiBlogger свое слово еще скажет, увидите :) Я пока не могу описать детальный план его развития, однако он выступает как отдельный от ХВ проект.

Пока что он и правда не сильно развивается. Но до конца года свои позиции он завоюет.

Ну, зачекаємо =) Успіхів ;)

ХВ тоже не сразу получил свой рейтинг, к слову

До речі, текстова реклама так і проситься заповнити пусті поля на сторінках... Ну, це я з точки зору особистого смаку кажу - не лблю пустоти =Р =Р =Р

непоняв, а че як все погане то від Мадеста? :)

А хорошого ти від кого набираєшся?

Ну, в тебе є змога і хорошому навчити, ніхто ж не проти =)))

Желаю удачи!

Спасибо :)

Цікаво, а що дає рейтинг ХВ його авторам - журналістам? По ідеї, з ростом рейтингу мали б зростати гонорари. А то, наприклад, в І-РЕПОРТЕРА, рейтинг нижчий (десь 30-е місце), а гонорари набагато вищі.

Так, цікаво було б знати, як формуються рейтинги. Що ж до гонорарів, то я гадаю, що вони мають бути однаковими для всіх. А місце в рейтингу - то більш "моральна" чи "позиційна" перевага, щось на кшалт гарного запису в резюме =)))

да давно пора піднімати це питання -а то рекламні надходження збільшуються як і рейтинг ХВ - а от гонорари ні - експлуатація виходить не досить справедлива по відношенню до тих хто як раз і формує рейтинг ХВ!

Ярославе, вкотре нагадуєемо про ключову різницю між ХВ та тим же Інтернет-репортером.

ХВ - це не місце для заробляння грошей.

Це місто для формування власної Інтернет-репутації, для спілкування, для знайомства з цікавими людьми, з колегами журналістами. Це місце для донесення своєї думки до великої кількості людей тощо.

А заробляти гроші дійсно краще у традиційних ЗМІ. Ми всі це усвідомлюємо.

Дмитре, я це розумію. Просто зацікавила тема співрозмірності росту рейтингу із ростом гонорарів. Тим паче Сергій неодноразово говорив, що ХВ планує збільшувати виплати

Дмитро гроші заробляєте ВИ при чому на нас, так що теза що ХВ не місце для заробляння грошей - це на дідей розрахована теза, на тих хто на ХВ новачок, і на тих хто не розбирається в інтернет маркетингу. НЕ ТРЕБА КАЗОК ЦИХ!!!  При чому судячи з кількості реклами - заробляєте досить багато! Питання - Якщо ви заробляєте гроші НА НАС - може треба ділитися більше????

ага, тільки треба заплатити за хостінг, за роботу програмістів, редакторів і т.д і т.п.

вот іменно!

для тих хто не вкурсі розцінок на якісне програмуванн, то скажу: 7-10 доларів за годину.

А насправді за годину мало шо встигнеш зробити... Тож якісний програміст завжди вливається в копійку.

А якшо найняти на постійну роботу одного тіки програмера, то це вильється в 1700-2000 дол. в міс. Як на мене затрати колосальні.

І не на одного програміста ХВ тратиться ;)

Ага, тільки як би цей проект був би збитковий то б не набирали б нових редакторів кучу, і програмістів і не запускали б ХБ - правильно??? І наврядчи хлопці б літалали у Корею і все таке, і взагалі б наврядчи займалися цим проектом.

Хай би редакція хоч раз сказал скільки вони заробляють і скільки витрачають, але ж не говорять, значить є що приховувати - приховувати те що сайт який 8 у рейтингу Бігміру - уже давно прибутковий. А так якщо казати авторам що ХВ не місце для заробляння грошей - то звісно і не треба буде ділитися цими прибутками і підвищувати гонорари саме тим звядким кому він прибутковий.

напиши кореспонденту гнівний лист, що це він за наш рахунок заробляє гроші, ми ж його купуємо, читаємо і т.д.

Я не пойму а чего вы хотите?????Идите в репортер , еще куда-то если вам интересней!сказано ж ХВ для другого!или зеленая душит, что кто то деньги зарабатывает!в своих карманах считайте!

Активісту, "правила гри" на ХВ повністю відкриті. Ми нікого не змушуємо брати участь у житті ХайВей-спільноти.

Гонорари на ХВ - це як елемент гри, додатковий стимул. Однак далеко не визначаючий момент.

І, до речі, якщо Ви - журналіст ХайВей, то, прошу Вас, підписуйтесь. Бо інакше неприємно спілкуватись

та в любому випадку не приємно!

Что с людьми делает зависть....

О, вітаю!!! Круто піднялися, раніше  набагато нижче були....

дякую! :)

Я дуже рада за Хайвэй....

Так прємно...давай перше місце!!!

дякую! :)

Дима рад что мы растем:) Но поддерживаю идею когда нибудь пересмотреть гонорары в сторону их увеличения хоть чуть-чуть. И рад что наконец то преоткрылась дверь над тем кто инвестирует проект - Украинский медиа-холдинг - а то два года люди и не знали кто инвестор, а чо раньше не говорили ведь вопрос этот поднимался не раз уже? :)

Никто не спрашивал, Павел. Не ставить же нам на стартовую страницу баннер об этом.

А то, что УМХ зашел в проект еще в том году - это была публичная информация, о которой писало множество СМИ.

Посмотреть активы Холдинга в Интернете можно тут

только что-то мы уже на 19 :((( :)

В выходные все рейтинги стают с ног на голову :) Это нормально! Главный показатель - это буднии дни

Относитлеьно рейтинга ХВ. Интересно стало. Почему у других изданий рейтинг как-правило стоит на определнном месте и не сильно колеблится. Если издание седьмое, то выше пятного оно редко когда поднимится, но и ниже двенадцатого тоже не опустится. А рейтин ХВ все время скачет. Один раз я его видел на 4-м месте. Кажется в апреле. а в некоторые моменты времени он опускается ниже 20-го. С чем єто связано?

Очень много разных факторов. Начиная политической обстановкой в Украине и заканчивая партнерскими программами ХВ с другими СМИ.

Что Вы рейтингами мериетесь! Доказываете уникальность!

А разве это надо доказывать? ;)

но вель некоторіе СМИ покупают место в рейтинге!!!

вот Ура-информ, знаю точно, покумпает....

Главред РБК мне 2 мес назад говорил,что они вішли из єтого рейтинга, полностью, посколу "типа" такие популярніе, что им єто не нужно уже:)

Нет, места в рейтинге никто не покупает. Издани могут покупать рекламу на других ресурсах для привлечения большей аудитории - это нормальная практика. А в самом рейтинге бигмир ничего не продает.

Те же РБК вышли из рейтинга просто для ПРа. По структуре трафику они не сильно отличаются от других игроков, в том числе от УРА-информа.

чувак, я с тебя фигею. я уже ниже отписался про "натуральные заходы", просмотрел выше и вообще офигел. ну не можна так дурити "журналистив-початкивцив")))) кто вышел изза пиара? РБК? бугага 25 раз, какя структура, какой трафик? ладно бы ура -информ сравнил с фразой или еще с кемто, но это просто маразм ккойто.

Особисто я у вимогах "дати більше грошей" не бачу жодного сенсу, як на мене, Дмитро навіть дуже м'яко відповідає, наче виправдовуючись, хоча насправді розмова має бути дуже короткою: "Не подобається? Ми вас не тримаємо!" А вимагати грошей, ще й анонімно - це називається просто - шантаж... Але ж коли він безпіставний - то просто смішно (от якби він сказав, що сидить на рубільнику електромережі мікрорайону, де базуються ваші серваки - була б інша справа =))) Ну, припустимо, що безперебійники довго не протягнуть о_0)

Але, як на мою думку, деяка проблема все-таки існує. Якщо грошова винагорода-таки є (а якщо її убрати взагалі???), то постає проблема, хто і як її отримує, і про це треба говорити. Ні, річ зовсім не в тому, що хтось краще пише, у когось дійсно унікальні авторські матеріали, а хтось просто копіпастить 80-90% з Вікіпедії (як-от нещодавній "вибір редакції" про сюрреалізм) - це все суб'єктивно, і сумнівне задоволення копатися в чужих гаманцях, вишукуючи там червонець, я залишаю анонімам. А що об'єктивне? (Лише припущення, які, зрозуміло, повинні обговорюватися) Цифри. Скільки унікальних читачів дивилося матеріал. І, якщо вже є можливість це відслідковувати, - звідки вони прийшли? Мабуть, юзер, що прийшов на ХайВей з пошуковика чи іншого ресурсу значно цікавіший сайтові, аніж "редактор", який і так "пасеться" (в прямому і переносному розумінні) на ХайВеї добу за добою.

Чи не лежить десь у цьому напрямі хоча б часточка якогось рішення? Що ми зараз наблюдаємо? Деякі автори незадоволені тим, що вони отримують від ХайВея, який, ніби-то, паразитує на їх матеріалах і, злобний такий буржуїн, не ділиться прибутками від реклами. Але чи є підгрунтя у їх бажання отримувати більше? Якщо так, то яке має бути рішення? Подивимось на новини, де гонорар починає нараховуватися після 200 переглядів. Чи не можна щось на кшалт такої ж ситстеми зробити і для статей? Зрозуміло, з варіацією часу (строк "життя" статті може бути не 2 тижні, як у новини, а 2 місяці чи півроку, чи рік), кількості переглядів (не 200 переглядів, а 100 чи, навпаки, 500 - це, вочевидь, дуже корелює з "життєвим циклом" матеріалу) та гонорару (він може бути як фіксованим - наприклад, 5 гривень за 300 просмотрів, 10 - за 500 і т.д., чи якимось відсотком від показаної на ньому реклами...) Зрозуміло, це все погляд зі сторони, конкретні варіанти (а тим більше - розрахунки) можна зробити лише безпосередньо "варячись" у цій кухні, але, гадаю, ідея зрозуміла.

Це, на мою думку, могло б внести хоч якийсь "елемент справедливості", і унеможливило б ситуації, коли автор, статтю якого прочитали 10 разів (9 з яких - "любі друзі", такі ж, як і він сам), вимагає собі грошей на тих підставах, що він вже опублікував 1000 подібних опусів, які пече, наче пиріжки, пропустивши перед тим пляшечку пива... Але, мабуть, справді бувають ситуації, коли людина бачить, що її стаття, над якою вона довго працювала, підбираючи та вивіряючи матеріали, оцінена (не в грошах навіть - "Бог з ними", як каже київський міський голова, а хоча б в тії самій середній оцінці!) нижче розповіді дівчини про те, що їй наснилося. Адже поговорити про те, що кому снилося - річ цікава, але наврядчи корисна для суспільства в цілому. Тому для таких речей і існують блоги, де всі ми з вами і проводимо час, спілкуючись та оцінюючи (власними судженнями, а не грошима!!!) суб'єктивні судження інших, сни  - в тому числі. Але ж дехто використовує для цього ХайВей, ресурс, дещо іншого напрямку (наскільки я розумію). Можливо, саме в цій царині - розділення авдиторії ХайБлогу та ХайВею - ще є над чим працювати засновникам. Ну, Дмитро до кінця року обіцяв конструктивні зміни в блозі, тому чекаємо і бажаємо успіхів =)))

Дякую за увагу

>> як на мене, Дмитро навіть дуже м'яко відповідає, наче виправдовуючись, хоча насправді розмова має бути дуже короткою: "Не подобається? Ми вас не тримаємо!"

Згоден на всі 100! Просто Діма толерантний і стриманий. Як би він був би такий хам як я, то сказав би ше гірше певно ніж просто "Не подобається? Ми вас не тримаємо!" . Однак з такою політикою ХВ би втратив багато гарних дописувачів. Тож толерантність тут необхідна.

>> А вимагати грошей, ще й анонімно - це називається просто - шантаж...

Ні це не шантаж

>> от якби він сказав, що сидить на рубільнику електромережі мікрорайону, де базуються ваші серваки - була б інша справа

А це вже шантаж

Дякую за розгорнуту думку, Едуарде.

Можу зазначити у відповідь, що, думаю, ми врешті-решт прийдемо до привязки гонорарів до кількості читачів матеріалів. Але поки ми на це наважуємось через певні структурні, технічні і організаційні причини. Які, проте, будуть незабаром подолані

есть прикольная идея по развитию блога

Давай прикольну ідею :)

ой молодец. подурил малолеток из инжура. гагага. рефереры прикрой сначала и напиши журналистское расследование на тему "почем место в бигмире")))), и почему в первой 20-ке   - единицы, чьи данные по посещениям действительно настоящие

Ось будь-ласка, на картинці ясно звідки йде основна маса користувачів "Корреспондента" - 11тис. хостів, іде з аськи, з стартової сторінки. Ще виникають питання про реферери?

речь не о "корреспонденте"

ХайВей один з небагатьох сайтів, який виплачує гроші кращим авторам матеріалів. Безліч сайтів цього не роблять. Народ безкоштовно завантажує тони фотографій на Бігмір, мільйони відеороликів на YouTube і все це працює.

Так працює економічна система: ти знаходиш потреби, які існують у людей, і намагаєшся їх якомога більш якісно задовольнити. Взамін отримуєш прибуток.

У людей є потреба вільно публікуватись, спілкуватись, знаходити друзів і нові контакти, - ХайВей створює відповідний простір для цього, заробляючи при цьому на рекламі.

Якщо у людини є потреба заробити гроші на публікації статті, то ХВ для цього підходить слабо. Їй потрібно звернутися у традиційні ЗМІ, обговорити умови написання матеріалу, домовитись про формат, строки, мову, стиль, оплату й інші деталі й взятися за роботу. Або влаштуватися у професійне ЗМІ й публікуватись за зарплату плюс гонорари.

Якщо у людини є потреба швидко, вільно і без цензури опублікувати інформацію (див. корінь слова "опублікувати" = зробити публічною), взяти участь в житті спільноти, в обговоренні хвилюючих питань, знайти однодумців, нові контакти чи домовитись з кимось про співпрацю, то ці потреби ХайВей задовольняє краще, ніж професійні ЗМІ.

Ми дійсно плануємо збільшувати гонорари, як тільки відчуємо, що такий крок буде рентабельним і допоможе розвиткові проекту. Якщо гонорари підвищити зараз, гроші просто підуть на виплати авторам. Це все одно, що проїдати бюджет держави, спрямовуючи його на соціальні виплати, замість того, щоб робити інвестиції у майбутнє.

На разі ХВ заробляє й досі менше, ніж витрачає на власний розвиток.

достойна відповідь зажравшимся "журналюгам" :)

Класний комент :)

Это здорово, что ХВ, который для многих из нас стал настоящей "отдушиной", завоевывает все больше и больше почитателей и читателей. Единственная просьба к руководству: еще раз продумать рейтинг журналистов на ХВ, и раз и навсегда уладить вопрос с оплатой. Много спорных моментов.

А так - все отлично:-) Так держать!!!!

Это здорово, что ХВ, который для многих из нас стал настоящей "отдушиной", завоевывает все больше и больше почитателей и читателей. Единственная просьба к руководству: еще раз продумать рейтинг журналистов на ХВ, и раз и навсегда уладить вопрос с оплатой. Много спорных моментов.

А так - все отлично:-) Так держать!!!!

ой, я два раза не повторяюсь-повторяюсь:-)

Редакция ХайВей делает все для продвижения материалов авторов ХайВей.

Тільки шо переконався на Дтп :погляд водія- редакція вдало скоригувала назву і матеріал пішов на ура,сам не чекав.Спасибі.

LYL coach bags coach bags, coach handbags coach handbags. prada shoes sale prada shoes sale, coach handbags uk coach handbags uk. supra skate shoes supra skate shoes, supra shoes supra shoes. mbt shoes uk mbt shoes uk, mbt shoes mbt shoes. air jordan 6 rings air jordan 6 rings, supra footwear supra footwear. air jordan uk air jordan uk, supra skytop shoes supra skytop shoes. nike air max sale nike air max sale, supra skytop uk supra skytop uk. timberland boots uk timberland boots uk, nike air max nike air max. air jordan 11 12 air jordan 11 12, nike air max uk nike air max uk. air jordan 11 13 air jordan 11 13, nike air trainers nike air trainers. air jordan 12 13 air jordan 12 13, cheap air max trainers cheap air max trainers. cheap mbt shoes cheap mbt shoes, air max shoes uk air max shoes uk. mbt trainers mbt trainers, nike air max 2011 nike air max 2011. jordan shoes uk jordan shoes uk, nike air max 2011 uk nike air max 2011 uk. air jordan shoes air jordan shoes, Timberland Boots Timberland Boots. air jordan shoes uk air jordan shoes uk, timberland uk timberland uk. jordan 2010 jordan 2010, cheap timberlands cheap timberlands. air jordan 2010 air jordan 2010, prada shoes prada shoes. jordan 2011 jordan 2011, prada sale prada sale. air jordan 2011 air jordan 2011, prada shoes uk prada shoes uk. prada handbags uk prada handbags uk, prada trainers prada trainers. prada handbags sale prada handbags sale, prada handbags prada handbags.
LYL coach bags coach bags, coach handbags coach handbags. prada shoes sale prada shoes sale, coach handbags uk coach handbags uk. supra skate shoes supra skate shoes, supra shoes supra shoes. mbt shoes uk mbt shoes uk, mbt shoes mbt shoes. air jordan 6 rings air jordan 6 rings, supra footwear supra footwear. air jordan uk air jordan uk, supra skytop shoes supra skytop shoes. nike air max sale nike air max sale, supra skytop uk supra skytop uk. timberland boots uk timberland boots uk, nike air max nike air max. air jordan 11 12 air jordan 11 12, nike air max uk nike air max uk. air jordan 11 13 air jordan 11 13, nike air trainers nike air trainers. air jordan 12 13 air jordan 12 13, cheap air max trainers cheap air max trainers. cheap mbt shoes cheap mbt shoes, air max shoes uk air max shoes uk. mbt trainers mbt trainers, nike air max 2011 nike air max 2011. jordan shoes uk jordan shoes uk, nike air max 2011 uk nike air max 2011 uk. air jordan shoes air jordan shoes, Timberland Boots Timberland Boots. air jordan shoes uk air jordan shoes uk, timberland uk timberland uk. jordan 2010 jordan 2010, cheap timberlands cheap timberlands. air jordan 2010 air jordan 2010, prada shoes prada shoes. jordan 2011 jordan 2011, prada sale prada sale. air jordan 2011 air jordan 2011, prada shoes uk prada shoes uk. prada handbags uk prada handbags uk, prada trainers prada trainers. prada handbags sale prada handbags sale, prada handbags prada handbags.
Thank you to our first offer of this article.Gucci Handbags,To the merits of the article depends on the degree of social observation,Gucci Outlet,or level of understanding of things. View from the contents of this article,the author spent a lot of great thoughts,Discount Gucci Handbag,not only from the surface of things,things will be put clearly and simply,Coach Bags Outlet,and from the nature of things seen through the things themselves.Coach Outlet Factory,To the reader a feeling that,Coach Factory Store clearly understand that readers can see a thorough,clear. Coach Purses,Also,want to say is look at the article of emotional things appraise itself Coach Store,If you hate this thing of,then this article with a criticism of the means,Coach Purses Outlet on the contrary,is to praise the color of the. So everyone wants to write articles,then do not carry any emotional description of an object,Gucci Bags Outlet to appraise the rights to the readers of this,it will be able to arouse the reader's interest.Gucci Bags Although the surface appears to be a narrative tone,but it can greatly arouse the reader's sympathy and curiosity.
lmz mbt shoes mbt shoes, mbt shoes sale mbt shoes sale. coach bags coach bags, mbt shoes uk mbt shoes uk. prada trainers prada trainers, mbt trainers mbt trainers. supra shoes supra shoes, coach uk coach uk. air jordan sale air jordan sale, coach bags uk coach bags uk. air jordan uk air jordan uk, cheap supra shoes cheap supra shoes. nike air max sale nike air max sale, supra skate shoes supra skate shoes. Timberland Boots Timberland Boots, supra skytop 2 supra skytop 2. womens jordans womens jordans, supra tk society supra tk society. womens jordan womens jordan, jordan 4 21 jordan 4 21. air jordan retro air jordan retro, air jordan 4 21 air jordan 4 21. jordan retro jordan retro, air jordan shoes 4 21 air jordan shoes 4 21. nike air max nike air max, air jordans air jordans. nike air max uk nike air max uk, jordan shoes uk jordan shoes uk. nike air trainers nike air trainers, air jordan shoes air jordan shoes. nike air max 95 nike air max 95, prada uk prada uk. air max 95 air max 95, prada sale prada sale. nike air max 24 7 nike air max 24 7, prada shoes sale prada shoes sale. nike air max 24 7 uk nike air max 24 7 uk, prada trainers uk prada trainers uk. cheap timberland boots cheap timberland boots, mens prada trainers mens prada trainers. timberland boots sale timberland boots sale, prada shoes prada shoes. timberland boots uk timberland boots uk, prada loafers prada loafers.
lmz mbt shoes mbt shoes, mbt shoes sale mbt shoes sale. coach bags coach bags, mbt shoes uk mbt shoes uk. prada trainers prada trainers, mbt trainers mbt trainers. supra shoes supra shoes, coach uk coach uk. air jordan sale air jordan sale, coach bags uk coach bags uk. air jordan uk air jordan uk, cheap supra shoes cheap supra shoes. nike air max sale nike air max sale, supra skate shoes supra skate shoes. Timberland Boots Timberland Boots, supra skytop 2 supra skytop 2. womens jordans womens jordans, supra tk society supra tk society. womens jordan womens jordan, jordan 4 21 jordan 4 21. air jordan retro air jordan retro, air jordan 4 21 air jordan 4 21. jordan retro jordan retro, air jordan shoes 4 21 air jordan shoes 4 21. nike air max nike air max, air jordans air jordans. nike air max uk nike air max uk, jordan shoes uk jordan shoes uk. nike air trainers nike air trainers, air jordan shoes air jordan shoes. nike air max 95 nike air max 95, prada uk prada uk. air max 95 air max 95, prada sale prada sale. nike air max 24 7 nike air max 24 7, prada shoes sale prada shoes sale. nike air max 24 7 uk nike air max 24 7 uk, prada trainers uk prada trainers uk. cheap timberland boots cheap timberland boots, mens prada trainers mens prada trainers. timberland boots sale timberland boots sale, prada shoes prada shoes. timberland boots uk timberland boots uk, prada loafers prada loafers.
lmz mbt shoes mbt shoes, mbt shoes sale mbt shoes sale. coach bags coach bags, mbt shoes uk mbt shoes uk. prada trainers prada trainers, mbt trainers mbt trainers. supra shoes supra shoes, coach uk coach uk. air jordan sale air jordan sale, coach bags uk coach bags uk. air jordan uk air jordan uk, cheap supra shoes cheap supra shoes. nike air max sale nike air max sale, supra skate shoes supra skate shoes. Timberland Boots Timberland Boots, supra skytop 2 supra skytop 2. womens jordans womens jordans, supra tk society supra tk society. womens jordan womens jordan, jordan 4 21 jordan 4 21. air jordan retro air jordan retro, air jordan 4 21 air jordan 4 21. jordan retro jordan retro, air jordan shoes 4 21 air jordan shoes 4 21. nike air max nike air max, air jordans air jordans. nike air max uk nike air max uk, jordan shoes uk jordan shoes uk. nike air trainers nike air trainers, air jordan shoes air jordan shoes. nike air max 95 nike air max 95, prada uk prada uk. air max 95 air max 95, prada sale prada sale. nike air max 24 7 nike air max 24 7, prada shoes sale prada shoes sale. nike air max 24 7 uk nike air max 24 7 uk, prada trainers uk prada trainers uk. cheap timberland boots cheap timberland boots, mens prada trainers mens prada trainers. timberland boots sale timberland boots sale, prada shoes prada shoes. timberland boots uk timberland boots uk, prada loafers prada loafers.
lmz mbt shoes mbt shoes, mbt shoes sale mbt shoes sale. coach bags coach bags, mbt shoes uk mbt shoes uk. prada trainers prada trainers, mbt trainers mbt trainers. supra shoes supra shoes, coach uk coach uk. air jordan sale air jordan sale, coach bags uk coach bags uk. air jordan uk air jordan uk, cheap supra shoes cheap supra shoes. nike air max sale nike air max sale, supra skate shoes supra skate shoes. Timberland Boots Timberland Boots, supra skytop 2 supra skytop 2. womens jordans womens jordans, supra tk society supra tk society. womens jordan womens jordan, jordan 4 21 jordan 4 21. air jordan retro air jordan retro, air jordan 4 21 air jordan 4 21. jordan retro jordan retro, air jordan shoes 4 21 air jordan shoes 4 21. nike air max nike air max, air jordans air jordans. nike air max uk nike air max uk, jordan shoes uk jordan shoes uk. nike air trainers nike air trainers, air jordan shoes air jordan shoes. nike air max 95 nike air max 95, prada uk prada uk. air max 95 air max 95, prada sale prada sale. nike air max 24 7 nike air max 24 7, prada shoes sale prada shoes sale. nike air max 24 7 uk nike air max 24 7 uk, prada trainers uk prada trainers uk. cheap timberland boots cheap timberland boots, mens prada trainers mens prada trainers. timberland boots sale timberland boots sale, prada shoes prada shoes. timberland boots uk timberland boots uk, prada loafers prada loafers.
lmz mbt shoes mbt shoes, mbt shoes sale mbt shoes sale. coach bags coach bags, mbt shoes uk mbt shoes uk. prada trainers prada trainers, mbt trainers mbt trainers. supra shoes supra shoes, coach uk coach uk. air jordan sale air jordan sale, coach bags uk coach bags uk. air jordan uk air jordan uk, cheap supra shoes cheap supra shoes. nike air max sale nike air max sale, supra skate shoes supra skate shoes. Timberland Boots Timberland Boots, supra skytop 2 supra skytop 2. womens jordans womens jordans, supra tk society supra tk society. womens jordan womens jordan, jordan 4 21 jordan 4 21. air jordan retro air jordan retro, air jordan 4 21 air jordan 4 21. jordan retro jordan retro, air jordan shoes 4 21 air jordan shoes 4 21. nike air max nike air max, air jordans air jordans. nike air max uk nike air max uk, jordan shoes uk jordan shoes uk. nike air trainers nike air trainers, air jordan shoes air jordan shoes. nike air max 95 nike air max 95, prada uk prada uk. air max 95 air max 95, prada sale prada sale. nike air max 24 7 nike air max 24 7, prada shoes sale prada shoes sale. nike air max 24 7 uk nike air max 24 7 uk, prada trainers uk prada trainers uk. cheap timberland boots cheap timberland boots, mens prada trainers mens prada trainers. timberland boots sale timberland boots sale, prada shoes prada shoes. timberland boots uk timberland boots uk, prada loafers prada loafers.
Brian Atwood Atwood Brian Brian Atwood Shoes Atwood Pumps Brian Atwood Pumps abercrombie fitch fitch abercrombie abercrombie and fitch abercrombie & fitch iphone case iphone cover iphone 3GS case iphone 4 case ipad case ysl shoes jimmy choo shoe christian louboutin shoe christian louboutin pumps jimmy choo boots Air Max 90 Nike Shox Nike Air Max 90 Nike rift Nike Air Max 90 Air Max 90 Nike Rift lingerie sexy sexy lingerie sexy underwear lingerie sexy iphone 4 case iphone 4 cover iphone 4 cases ED Hardy ED Hardy Clothing Christian Audigier ED Hardy Handbags ED Hardy Shoes ED Hardy T-shirts Balenciaga Handbags Chanel Handbags Coach Handbags Gucci Handbags Louis Vuitton Handbags Prada Handbags Nike Shox Pas cher Basket Nike Pas cher Nike Air Max pas cher Air Max pas cher Air Max 90 pas cher Air Max 90 Nike Air Max Nike Air Max 95 Nike Air Max 90 Digital Thermometer Infrared Thermometer Ear Thermometer Nike Air Max 90 Nike Shox Nike Air Max Nike Air Max Air Max 90 Nike pas cher Air Max pas cher Nike pas cher Air Max pas cher Air Max 90 pas cher Wedding Dresses Bridesmaid Dresses Prom Dresses Nike Air Max 90 Nike Shox Nike Air Max thomas sabo sabo thomas thomas sabo jewellery sabo charms thomas sabo charms ysl shoes jimmy choo shoe christian louboutin shoe christian louboutin pumps jimmy choo boots Tiffany Jewellery tiffany uk tiffany & co tiffany and co Tiffany Jewelery Links of London silver jewellery Links of London Bracelets Links of London Charms Tory Burch Tory Burch Shoes Tory Burch Flats Tory Burch Handbags Tory Burch boots Tory Burch Flip Flops Mont Blanc Pens MontBlanc Pens Fountain Pen Ball Pens
The Nike Air Max department is this year extremely busy. It must be a great experience to run in a customized Nike Air Max 2011.AIR MAX 1 deserves is the human spirit king, promotes version nike air max 87 to promote fiery.The Mens Nike Air Max 95 is considered by many to be the greatest Nike Shoe ever. Mens Nike Air Max 90 Shoe lets you take classic style to the streets without sacrificing performance.Mens Nike Air Max LTD All Grey White and flexibility, regardless of the actuality how the sneakers are light-weight. A lots of customs think that Nike Air Max 2009 and nike air max 2010 is the best shoes,because people feel comfortable when they wear it.Showcasing the lacing and the heel of the Nike Air Max tn with the upper inspired from the Nike Air Max 97 and the Air Sole Unit by the Air Max 360, this Nike Air Max 247 rocks out. Available in an array of colors, Air Max 247 is wearable for sporty attire down to casual outfits.We also supply cheap nba shoes in our store!Nike air max lebron viii shoes and nike zoom kobe vi are your best choice!Classic nike zoom kobe iv and nike zoom kobe v is popular kobe series!Best nike air max lebron vii and nike lebron vii ps is lebron james shoes fashion in 2010!Of course,if you like,you can choose nike zoom hyperfuse and nike hyperdunk shoes!
Nike Basketball will release nike lebron 7 this new White and Metallic Gold colorway of the nike air max lebron vii (7) Low basketball shoe this upcoming Summer or Fall 2010 season as we eagerly anticipate the release of the nike air max lebron viii (8). The nike zoom kobe v basketball shoe is the next evolution of basketball footwear, emphasizing superior performance fit a new last has sculpted arch and heel with upper and bottom technologies working in a system, nike lebron 8 one supporting and enhancing the other. nike kobe vi nike zoom kobe vi features a urethane outer with Flywire technology, Zoom Air, a dual-density sock liner that custom molds to your foot, and a low-to-the-ground profile that enables quicker cuts on the court.We also sale lebron james shoes,nike zoom hyperfuse and nike hyperdunk shoes and so on! The nike shox shoes imitation is also light weighted, well-cushioned, has a beveled sole support, stylish and downright good to wear by anyone and everyone.nike shox oz is one of the giant’s shoe manufacturer latest offering to the world of sport.nike shox nz shoes and boots are baby dale columns that draw up up the midsole for this shoe. This kind of nike shox tl1 Shoes is very suitable the young boy who like sports.nike shox tl3 Shoes are rather popular with the massesbecause of its high quality.Now we also sale cheap air max shoes online,nike air max 2011,nike air max 2009,nike air max 247,nike shox turbo,nike air max 90,nike air max skyline,nike air max 87,nike air max 91 and so on!

 Антиинтересы
пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ, пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ-пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ


Мой RSS

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ
Июль
ПнВтСрЧтПтСбВск
      
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Интересы
ajax, football, hiblogger, IT, music, PhotoShop, web 2.0, ЛіпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ, пїЅпїЅпїЅпїЅ, пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ, пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ, пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ, пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ, пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ, пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅ, пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ-пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ, пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ-пїЅпїЅпїЅ, пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ, пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ, пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ, пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

Мои фотоальбомы

Случайное фото со мной

Мои фотоальбомы


пїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

Случайное видео со мной

ОБОЗ.ua